Переглянули: 241
0 0
Час на читання:1 Хвилин, 18 Секунд

безпробілів — літературний конкурс художніх текстів від підлітків та для підлітків. Ми відзначаємо тексти письменників і письменниць 12-19 років і підліткову літературу, написану людьми будь-якого віку.

Які тексти ми шукаємо

Прозу, поезію і п’єси, сміливі експерименти на межі стилів і жанрів. Новаторські за формою та змістом історії з різноманітними персонажами й актуальними темами. Нас цікавить увесь спектр людських почуттів — від надії до відчаю, від бунту до прийняття. Все, що болить, дратує, радує і змушує підлітків вставати з ліжка щодня. Влучно підібрані слова, яким віриш, й образи, які потрапляють просто в серце. Ми не боїмося складних у будь-якому сенсі тем і хочемо читати про те, що зазвичай замовчують, але ми завжди вловлюємо стереотипи і будь-яку дискримінацію у тексті. Нас захоплюють персонажі й автори з незвичним поглядом на світ і небачені реальності чужої свідомості.

Умови участі

До розгляду приймаються раніше не опубліковані україномовні художні тексти (проза, поезія, п’єси тощо). Не більше 2 текстів від однієї людини. Обсяг кожного тексту: до 15 000 знаків з пробілами.

Тексти надсилай одним вордівським файлом на пошту: bezprobiliv.bukmol@gmail.com

У темі листа вкажи обрану номінацію, а у тексті листа — свої ім’я, вік і посилання на свій акаунт у соцмережах (фейсбук чи інстаграм).

Дати проведення

Приймаємо тексти: 15.10.2020 — 15.01.2021

Обираємо переможців: 15.01 — 15.02.2021

Оголошуємо переможців: до 15.03.2021

Що отримають переможці?

Журі обере тексти для публікації на сайті Букмоль, а автори найкращих текстів отримають річні абонементи на всі події Мистецького Арсеналу на 2021 рік та зможуть взяти участь у читаннях на Книжковому Арсеналі 2021.