Переглянули: 2663
0 0
Час на читання:1 Хвилин, 12 Секунд

Запрошуємо заклади загальної середньої освіти на челендж “Фізична культура” (Спорт челендж) у програмі “Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів”.

Мета програми – популяризація здорового способу життя, раціонального харчування серед учнів та концепції «здорового дизайну» рекреацій та приміщень, де перебувають і харчуються діти.

В цьому році ми оновили формат, оскільки ми дуже хочемо нагородити більше шкіл. Саме тому тепер навчальний рік складається із 3 челенджів, перший з яких – фізична активність. Сам челендж триватиме з 16 листопада до 16 грудня. Після нього на основі звітів шкіл буде обрано переможців. Таким чином, протягом року у Програмі буде 15 переможців.

Реєстрація закладів триває до 15 листопада. Старт Програми заплановано на 16 листопада 2020 року.

Найактивніші заклади-учасники проєкту отримають гранти на закупівлю обладнання для STEM-лабораторій.

Наступні челенджі будуть присвячені раціональному харчуванню та здоровому дизайну і психічному здоров’ю. Завдання програми – залучити якомога більше людей, не лише вчителів та школярів, а й зірок, волонтерів, амбасадорів і зробити все, щоб рух за здоровий спосіб життя серед учнів набув національних масштабів.

Для участі у першому челенджі потрібно:

  1. Ознайомитись із Умовами та правилами участі у Програмі на сайті healthy-schools.org.ua;
  2. Заповнити заявку на сайті healthy-schools.org.ua;
  3. Розробити план “здорових” активностей;
  4. Щотижня звітувати.

Наприкінці челенджу буде організовано презентацію здійснених активностей, де визначатимемо переможців. За результатами реалізації міні-проєктів найактивнішим закладам освіти буде виділено гранти на закупівлю обладнання для STEM-лабораторій на загальну суму 90 000 гривень.

Контакти: (044) 292 02 48, ai@csr-ukraine.org