Держава, хоча і повністю забезпечує бібліотеку підручниками із загальноосвітніх предметів, придбання навчальної літератури за професійними спеціальностями для здобувачів освіти та методичних і дидактичних матеріалів для педагогічних працівників на сьогодні є проблемним місцем у поповненні бібліотечного фонду. Якісної підготовки учнів та учениць за деякими спеціальностями та підвищення їхнього культурного рівня не було б можливим без підтримки “Друзів бібліотеки”, до складу яких входять небайдужі та щедрі люди та організації. Лише за підтримки таких Друзів бібліотека може виконувати свою місію щодо забезпечення вільного доступу до інформації та можливостей для всіх.

КНАУФ – найбільший в світі виробник будівельних матеріалів для внутрішнього та зовнішнього оздоблення, ізоляційних матеріалів, а також – в галузі виробництва обладнання для механізованого оштукатурювання. Завдяки Директору компанії “КНАУФ Маркетинг” Старченку Олександру Юрійовичу в Регіональному центрі професійної освіти будівельних технологій Харківської області була відкрита майстерня для спеціальності “Монтажник гіпсокартонних конструкцій” та ресурсний центр для підвищення кваліфікації; а фонд бібліотеки поповнився професійно літературою.

Украї́нський інститу́т націона́льної па́м’яті (УІНП) — центральний орган виконавчої влади з реалізації державної політики у сфері відновлення та збереження національної пам’яті, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра культури.
Основними завданнями Інституту задекларовано: посилення уваги суспільства до історії України, забезпечення всебічного вивчення етапів боротьби за відновлення державності України у XX столітті та здійснення заходів з увічнення пам’яті учасників національно-визвольної боротьби, жертв голодоморів та політичних репресій.
Завдяки тісній співпраці Центру з УІНП бібліотечний фонд поповнився матеріалами з історії України різних періодів.

ВБФ “Східноєвропейська гуманітарна місія” протягом декількох років в рамках благодійних проектів безкоштовно надає набори християнської літератури для бібліотек в допомогу викладачам, які бажають використовувати ці книжки в позакласній та виховній роботі. Всі запропоновані книги мають позаконфесійний характер та спираються на загальнолюдські та християнські цінності. Всі видання мають висновки Державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Фонд “Освіта для демократії” та ГС “Громадські ініціативи України”, на чолі Юрія Степанця, презентували для нашого навчального закладу українську версію гри “Democracy Cake – Рецепт демократії”. Гра була розроблена норвезькою організацією “Rafto Foundation for Human Rights”.
Сенс гри полягає в тому, що потрібно створити “пиріг, або Cake англійською” демократичної держави. Спочатку зібрати інгредієнти, що притаманні державному управлінню та побудувати національну ідентичність. Потім додати елементи демократії. Всі складові потрібно розміщувати в хронологічному порядку, який обов’язково обговорюється та обґрунтовується групою. І на кінець, в грі пропонуються погані інгредієнти, які заважають існуванню демократичної системи. Учасники мають виробити шляхи, щоб побудована ними держава вистояла перед загрозами.