Переглянули: 195
0 0
Час на читання:42 Секунд

Філософський онлайн-семінар для підлітків, який допоможе учасникам_цям розвинути навички критичного та креативного мислення, сформувати цілі на майбутнє та визначити свій життєвий шлях.

Хто може взяти участь?

До участі запрошуємо вмотивованих підлітків віком 14-16 років, які навчаються у 10 класі, готові мислити нестандартно, взяти на себе відповідальність за зміни у суспільстві і стати рупором прогресивних ідей. 

Умови участі

Обов’язковою умовою участі є проведення локального онлайн-проєкту «Обрії майбутнього» у своєму селі чи місті. Це проєкт, який випускники/ці організовують щонайменше для 30 однолітків. Під час його реалізації підлітки застосовують отримані знання та навички на практиці і дають можливість молоді в регіонах долучитися до неформальної освіти. Менеджер проєкту «Обрії майбутнього» координує реалізацію локальних проєктів, учасникам надаються гайдлайни та поради щодо проведення проєкту.

Більше інформації за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe18pp5lk1FMlvOW4FkoaQ0uwzh8gP7R57gxpEEmt-p5_cxNQ/viewform