Переглянули: 221
0 0
Час на читання:1 Хвилин, 9 Секунд

Конкурс коміксів #comiczerowaste2021 проводиться серед школярів Харківської області у двох номінаціях відповідно до віку учасника чи учасниці:

  • 6-11 років,
  • 12-18 років.

На Конкурс приймаються матеріали у вигляді коміксу в електронному вигляді: картини, ілюстрації, які стосуються питання теми поводження з відходами за принципами Zero Waste “Нуль відходів” (Refuse, Reduce, Reuse, Repair, Refill, Rot), відмови від упаковки та популяризують принципи сталого розвитку у поводженні з відходами, Національну Стратегію поводження з відходами України, які не були до того оприлюднені у ЗМІ та на електронних ресурсах.

На Конкурс може бути подано не більше однієї роботи від однієї особи.

Для участі в Конкурсі необхідно надіслати на електронну адресу zerowaste.awards@gmail.com (з поміткою у темі листа “комікс” із вказівкою ПІБ автора):

  • ФІБ, рік народження учасника/учасниці, місто, контактний телефон;
  • файл (у вигляді відсканованого файлу або гіперпосилання на файл у файлосховищі);
  • файл не повинен перевищувати розмір 20мб;
  • матеріал має бути не більше 1 сторінки формату TIFF 300 dpi з вертикальним розгортанням сюжету. Оригінали робіт просимо зберігати.

Прийом заявок на Конкурс проводиться з 10 лютого 2021 по 31 березня 2021 року включно. Заявка з матеріалом на конкурс має бути отримана не пізніше 31 березня 2021 року (23:59). Отримання заявки підтверджується повідомленням заявнику електронною поштою.

Заявки з додатками надсилаються на електронну адресу: zerowaste.awards@gmail.com

Повністю читати Положення Конкурсу https://cutt.ly/tk5KraL

Якщо у вас будуть питання, надсилайте листа zerowaste.awards@gmail.com