Переглянули: 214
0 0
Час на читання:1 Хвилин, 24 Секунд

До участі в конкурсі запрошуються недержавні неприбуткові організації у партнерстві з державними закладами шкільної освіти з малих міст (чисельністю населення до 60 тис. осіб) та сільської місцевості Вінницької, Донецької (підконтрольна частина), Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Луганської (підконтрольна частина), Львівської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Чернівецької областей.

Очікується, що проєкти матимуть на меті: підвищення конкурентоспроможності української молоді на ринку праці шляхом розвитку навичок соціального підприємництва учнів та інтеграції соціальної моделі шкільного підприємства у місцеву систему освіти. 

Впровадження концепції соціального шкільного підприємства передбачає виконання таких завдань:

  1. Включення навчальної програми «Соціальне шкільне підприємництво» у шкільний розклад як курс за вибором.
  2. Створення функціональної моделі соціального шкільного підприємства.
  3. Надання інформаційної підтримки СШП, обмін досвідом та взаємодія з представниками соціальних шкільних підприємств в інших школах України.

У межах цього конкурсу буде підтримано 10 проєктів. Реалізація проєктів-переможців конкурсу розпочнеться від квітня 2021. 

За результатами конкурсу кожна з відібраних організацій на підставі підписаного договору отримає грант для організації та підтримки одного або кількох соціальних шкільних підприємств при державних школах із пілотних областей. Максимальна сума гранту на проєкти в громадах із чисельністю населення до 30 тисяч населення становить 75 000 грн, а у громадах із чисельністю населення 30-60 тисяч – 100 000 грн.

Очікується, що школи, які беруть участь у конкурсі, оберуть курс «Соціальне шкільне підприємництво» як частину варіативної складової навчальної програми та використовуватимуть у роботі посібник для учнів 8 (9,10,11) класів, батьків та вчителів «Соціальне шкільне підприємництво: твій перший стартап», який схвалено МОН до використання у загальноосвітніх навчальних закладах.

Проєкти-переможці отримають менторський супровід одного з 15 експертів програми із соціального шкільного підприємництва. 

Більше про умови конкурсу — за посиланням: http://bit.ly/38TVIoA

Реченець подання заявок: до 20 лютого 2021 року.