Переглянули: 232
0 0
Час на читання:1 Хвилин, 1 Секунд

Увага! Увага! Гранти до 15000 грн! Вже цікаво? Ми знаємо, що для повноцінного здійснення ваших суспільно важливих мрій завжди чогось не вистачає! Прагнення у всіх, звісно різні, але класно ж, якщо вони з користю для природи і Землі! Еко дія або енергоефективний стартап можуть бути різними: озеленення, сортування, прибирання та вивезення сміття з місць загального користування – парків. скверів, дитячих та спортивних майданчиків тощо, очищення водойм, вторинне використання речей із досягненням соціального ефекту, ресурсо- та енергозбереження в інтересах широкого загалу.

Ми ЗА таку ініціативу, якщо ви:

  • Опишите ідею або захід, де конкретно та реалістично пояснені деталі екологічної суспільно важливої ініціативи та проблеми, які потрібно вирішити.
  • Внесете свою частку для втілення задуму або заходу в життя (можна у негрошовому вигляді – роботами / інвентарем / обладнанням).
  • Візуалізуєте вже наявні результати. Обов’язковими є фото та/або відео із власним внеском.
  • Наша допомога у негрошовому вигляді може становити до 15000 грн. Ми оплатимо матеріали, обладнання, роботи тощо, необхідні для впровадження замислу.

Ось тут заповніть заявку

Обов’язково прикріпіть фото або відео підтвердження ініціативи!

Конкурсна комісія проєкту, а саме представники ДТЕК та Інституту місцевого розвитку, прийме рішення щодо кращих ініціатив, переможців буде декілька. Головними критеріями вибору будуть:

  1. соціальний ефект суспільно важливої ініціативи;
  2. кількість учасників;
  3. кількість поданих заявок!

Чим більше ініціаторів, тим краще!