Переглянули: 218
0 0
Час на читання:41 Секунд

З 20 жовтня по 20 грудня вдруге проходить конкурс статей у найбільшій онлайн-енциклопедії українською мовою «Вікіпедія для школи». Мета проєкту — наповнити українську Вікіпедію якісними статтями на теми, що вивчаються у шкільній програмі. Цього року таких тем одинадцять: «Англійська мова», «Всесвітня історія», «Географія», «Зарубіжна література», «Інформатика», «Історія України», «Математика», «Мистецтво», «Українська література», «Українська мова», «Фізика».

До участі запрошуємо освітян — шкільних вчителів, університетських викладачів та інших спеціалістів. Учасники можуть створювати й поліпшувати статті, запропоновані організаторами для згаданих предметів, або обирати власні теми, які відповідають вимогам конкурсу.

Для участі у конкурсі потрібно зареєструватися в українській Вікіпедії і заповнити анкету. Детальніші правила конкурсу, а також списки пропонованих статей ви знайдете на сайті конкурсу: shkola.wikimedia.org.ua

Переможців у кожній темі (предметі) буде нагороджено цінними призами та дипломами. Також будуть відзначені й ті учасники, що посіли друге та третє місця.