Переглянули: 361
0 0
Час на читання:1 Хвилин, 15 Секунд


З нагоди 150-річного ювілею з дня народження української поетеси Лесі Українки ОКЗ “Харківська обласна бібліотека для дітей” та ОКЗ “Харківська обласна універсальна наукова бібліотека” за підтримки Департаменту культури і туризму ХОДА у 2021 році проводять Міжнародний літературний марафон “Моя Леся Українка”.

Мета. Популяризація творчої спадщини визначної української поетеси та долучення до поглибленого ознайомлення з життям та творчістю Лесі Українки.
До участі у марафоні запрошуються шанувальники великої поетеси: діти та дорослі, усі охочі без будь-яких вікових обмежень.

Терміни проведення
1 лютого 2021 р. – 31 березня 2021 р.

Умови участі у Марафоні «Моя Леся Українка»:

 1. Прочитати будь-який твір Лесі Українки повністю чи уривок.
  Зробити відеозапис.
 2. Опублікувати відеоматеріали Вашої роботи на сайтах, віртуальних дисках з віддаленим доступом, сторінках у соціальних мережах організації (установи, закладу) або особистих з хештегом #МояЛесяУкраїнка.
  Надіслати організаторам марафону електронного листа
  (hobd2020@gmail.com): обов’язково зробити посилання на відео; вказати прізвище, ім’я учасника, населений пункт, власну електронну адресу, а для дітей – вік.
 3. За бажанням можна виконати ілюстрацію/малюнок до будь-якого твору Лесі Українки, зробити фото чи сканувати роботу.
 4. Опублікувати світлину на сайтах, віртуальних дисках з віддаленим доступом, сторінках у соціальних мережах організації (установи, закладу) або особистих з хештегом #МояЛесяУкраїнка. Надіслати організаторам марафону
  електроного листа (hobd2020@gmail.com): обов’язково зробити посилання на Вашу роботу; вказати прізвище, ім’я учасника, населений пункт, власну електронну адресу, а для дітей – вік.
  Нагородження.
  Усі учасники Літературного марафону одержують дипломи.

Реєстрація: hobd2020@gmail.com

10 учасників (5 дітей, 5 дорослих), які будуть визначені випадковим чином у системі Random, одержать подарунки.