Переглянули: 196
0 0
Час на читання:54 Секунд

Запрошуємо Вас долучитись до масштабного опитування молоді 14-35 років з усієї України про ваше бачення Майбутнього роботи 2030 в Україні, яке ініціює Career Hub, експертна платформа Центру “Розвиток КСВ”, в межах національної програми “Мріємо та діємо” в партнерстві з Міністерством молоді та спорту України!

Результати опитування будуть використані при створенні Дослідження “Future of Work 2030 in Ukraine”, результати якого допоможуть молоді ефективніше підготуватись до майбутнього, а бізнесу, державі та освітнім закладам – максимально сприяти та допомагати у цьому!

Які унікальні можливості Ви отримаєте, пройшовши опитування:

✔️безкоштовну кар’єрну консультацію про планування твого професійного шляху
✔️зустріч з HR-менеджером/кою і відповіді на всі твої питання про працевлаштування
✔️практичні рекомендації, як підготуватися до майбутнього роботи 2030.

Безкоштовні кар’єрні консультації та зустрічі з HR-менеджерами/ками будуть розіграні серед тих, хто за бажанням залишать у формі опитування свій e-mail. Опитування можна пройти анонімно і не лишати жодних контактів. Тож просимо бути щирими, висловлювати ваше бачення, ідеї та пропозиції.

Пройдіть, будь ласка, опитування до 9 лютого 2021 р. (включно) за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSerQIPxVPYSSxMz9hXhh2Zp5XwRjuSy1MND1m1a9x4QjxM5SQ/viewform