Переглянули: 221
0 0
Час на читання:1 Хвилин, 0 Секунд

Програма Лідерства створена для молоді з усієї країни, тож відбір є досить конкурентним.

Хто може стати лідером?

Лідером УСС можуть стати випускники 11 класів шкіл та студенти ЗВО. Однак інколи ми робимо винятки. Для нас найголовнішим є ваше бажання вчитись, змінювати Україну на краще та відстоювати ідеї свободи.

Як проходитиме всеукраїнський з’їзд?

Цьогоріч з’їзд пройде у форматі фестивалю 19-24 серпня на березі Київського моря. На заході зберуться 300 активних студентів зі всієї України, які на шість днів вирвуться з урбаністичного середовища і повсякденності, щоб прокачати свої знання з економіки, політології, психології та інших сфер, знайти нових друзів, послухати українських та закордонних експертів і зарядитися натхненням на весь подальший рік.

Скільки коштує участь у програмі?

Участь у програмі лідерства є безкоштовною. Витрати, включно з роздатковими матеріалами та проживанням під час з’їзду покриваються нашою організацією. Проте зауважте: учасники повинні забезпечити себе наметом та іншим спорядженням для сну самостійно. Покриття проїзду учасників та оренди намету не є гарантованим, хоча така можливість буде розглядатись в індивідуальному порядку. Після з’їзду ми надаємо нашим лідерам можливість отримати гранти на суму до 1 тисячі доларів на власні проєкти в регіонах.

Деталі і реєстрація за посиланням https://studfreedom.org/programa-liderstva/