Переглянули: 226
0 0
Час на читання:1 Хвилин, 2 Секунд

На Станції Харків триває проєкт «HumanHub» (Створення можливостей для розвитку молоді як особистостей і конкурентоспроможних професіоналів) за підтримки компанії MobiDev.

Навчання триватиме 8 тижнів, 1-2 рази на тиждень (будній день, друга половина дня) в онлайн форматі.
Для участі бажано мати комп’ютер/ноутбук із доступом до Інтернету, за його відсутності також можливо використання мобільних пристроїв (планшет, смартфон).
Навчання безкоштовне для учасників.
Старт навчання наступного етапу – 02 листопада 2020 року.

Хто може взяти участь?
Молодь 14-17 років (8-11 клас у 2020-2021 навчальному році) із сімей наступних категорій: багатодітні, малозабезпечені родини, сім’ї ВПО, сім’ї загиблих, родини учасників бойових дій і сім’ї з людьми з інвалідністю (батьки, діти), родини у складних життєвих обставинах, які мешкають в Харкові та Харківській області.

Чим займемося?
Під час навчання учасники отримають знання та сформують уміння в технологіях підготовки до здачі ЗНО, вибору професії, ЗВО і спеціальності, в особливостях процедури вступу до ЗВО, в пошуку можливостей і подачі заяв на закордонні стажування, в написанні CV, резюме та есе, зможуть зустрітися з успішними людьми – представниками різних професій та багато іншого.

Що учасники отримають?
В кінці проекту учасники зможуть визначитися з обраною професією, підібрати ЗВО / інший навчальний заклад, факультет і спеціальність та спробують себе у конкурсах на безкоштовні міжнародні стажування.

Реєстрація