Переглянули: 297
0 0
Час на читання:1 Хвилин, 12 Секунд

Мета проєкту — побудова діалогу між молоддю з різних регіонів, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України. Група молоді візьме участь у змішаному навчальному курсі, який включатиме дистанційне навчання, тижневий офлайн-тренінг та підтримку в реалізації власних ініціатив. Під час курсу учасники вчитимуться вирішувати конфлікти та розбудовувати мир, а також розроблятимуть власні ініціативи з побудови миру та діалогу в своїх громадах.

Для кого:

  • молоді активісти, які представляють різні регіони України та різні національні, регіональні та соціальні групи;
  • ВПО та молоді люди, які проживають у Луганській та Донецькій областях;
  • люди, які брали участь у військовій діяльності або тих, хто належить до сімей, члени яких брали участь у військових операціях;
  • представники організацій, що працюють з усіма цими категоріями.

Першим етапом є онлайн-навчання платформі Moodle. Воно розпочнеться в грудні та включатиме три модулі: знайомство учасників, навчання про діалог і мир, картування місцевих громад щодо контексту миру та конфліктів.

Другий етап — буде зосереджений на підтримці учасників у реалізації їх місцевих проєктів.

Саме на другому етапі, в лютому, ми проведемо офлайн-тренінговий курс в місті Суми, під час якого учасники обміняються досвідом, пов’язаним із конфліктом на Сході України та стратегіями його подолання. Тренінг проводитиме міжнародна команда тренерів з Польщі, Словаччини, Угорщини та України. Методологія тренінгу базуватиметься на принципах неформальної освіти з метою створення безпечної атмосфери для взаємного навчання один одного та обміну особистим досвідом.

Реєстрація до 14 березня за посиланням https://cutt.ly/zzrcHwL

З усіх питань звертайтесь: info@eu.sumy.ua