Переглянули: 297
0 0
Час на читання:1 Хвилин, 8 Секунд

«ПОВАГА.ЛЮБОВ.СЕКС: Сексуальна освіта для підлітків» – базовий тренінг для тренерів із сексуальної освіти підлітків та молоді.

15-19.02.2021, м. Дніпро

Цілі тренінгу: Підвищення рівня підготовки педагогічних кадрів в галузі сексуальної освіти підлітків та молоді. Впровадження тренінгового модуля «Повага. Любов Секс» у навчальних закладах Дніпропетровської області та в інших областях задля підвищення рівня сформованості у підлітків та молоді знань, вмінь і ціннісних установок, які допоможуть їм відповідально ставитися до свого здоров’я, благополуччя і особистої гідності; будувати поважні міжособистісні і сексуальні взаємини; розуміти, як їх рішення впливають на благополуччя їх самих і оточуючих, а також усвідомлювати і захищати свої права протягом усього життя.

Важливо: По закінченні тренінгового курсу очікується, що його учасники/учасниці виконають практичні вправи, проведуть 15 тренінгових занять з метою закріплення отриманих знань та навичок. Після успішного проходження тренінгового курсу та проведення 15 практичних занять випускники отримають сертифікати. Будь ласка, враховуйте це, коли подаєтесь для участі у тренінгу.

Умови участі у тренінгу. Для представників закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти участь у тренінгу безкоштовна. Проживання, харчування, витрати за проїзд оплачуються самостійно або установою, яка командирує. Роздатковий матеріал 320 грн (підручник та додаткові матеріали).
Для інших зацікавлених осіб передбачено благодійний внесок.

За додатковими питаннями та коментарями звертатися за електронною адресою: emcentre.health@gmail.com або за телефоном 0973440131 Ірина.

Реєстрація за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4boLNwXEpJVGIptQTf-zILKVf_ZHyr4z7jGmGT4DdynnM0Q/viewform