Переглянули: 246
0 0
Час на читання:47 Секунд

До участі у вебінарі 28 квітня о 18:00 запрошують педагогів, які викладають предмети суспільно-гуманітарного циклу, тренерок(ів) з прав людини та громадянської освіти.

Зміст: Використовувати відеосвідчення з освітньою метою можна у багатьох предметах. Вони допомагають розвивати критичне мислення, емоційний інтелект та інші навички 21 сторіччя: розуміння, відтворення та інтерпретація змісту, аналіз і синтез, медіаграмотність, навички усної та письмової аргументації, навички дослідження. Робота з відеосвідченнями людей, які пережили геноцид, формує розуміння цінності прав людини, необхідності протистояти ксенофобії та дискримінації у сучасному світі, розвитку толерантності та демократичного співжиття.

Тренерка: Анна Ленчовська – психологиня, директорка Освітнього центру «Простір толерантності». У 2005 – 2019 роках була координаторкою фонду Шоа університету Південної Каліфорнії в Україні, зокрема освітніх проєктів «Назустріч пам’яті», «Голодомор – людський вимір трагедії», «Біль пам’яті», «Де починаються права людини: уроки історії та сучасні підходи», уроки українською на платформі Iwitness, історичні мультимедійні прогулянки Iwalk.

Учасники отримають електронний сертифікат згідно вимог МОН.

Реєстрація за посиланням https://cutt.ly/iv1bQ56