Переглянули: 440
0 0
Час на читання:1 Хвилин, 36 Секунд

UPSHIFT Green — це твоя можливість створити власний еко-проєкт та отримати фінансування на його впровадження. Учасники програми зможуть проаналізувати проблеми, що мають відношення до зміни клімату та впливу на довкілля у своїй громаді, та знайдуть інноваційні рішення для цих проблем.

Хто може взяти участь?

  • Молодіжні команди з 3–5 учасників віком від 14 до 21 років.
  • Мешканці/ки всіх областей України.
  • Заявителі/ки, які готові пройти онлайн-тренінги 4, 10, 8-9, 12-13 червня 2021 року.

Які проєкти можна подавати?

  • Ідеї команд обов’язково мають стосуватися протидії зміні клімату та захисту навколишнього середовища, наприклад, відповідальне споживання, повторне використання (upcycle/reuse), енергоефективність та енергозбереження, протидія забрудненню повітря, збереження водних ресурсів, зменшення кількості та утилізації засобів особистого захисту під час пандемії COVID-19, «зелений» транспорт та багато інших тем.
  • Це можуть бути онлайн або офлайн адвокаційні кампанії, освітні та просвітницькі заходи, еко-дружні соціальні підприємства або абсолютно нові технологічні рішення – дайте простір своїй фантазії!

Які етапи програми UPSHIFT Green?

  • Відібрані команди пройдуть онлайн-тренінги, під час яких створять власні інноваційні проєкти за спеціально розробленою методологією UPSHIFT на основі підходу Human Centered Design (дизайн, орієнтований на людину). Кожна команда працюватиме в супроводі ментора/ки. Важливо, що усі учасники команди однаково активно долучатимуться до роботи.
  • Команди представлять свої проєкти журі та буде обрано п’ять команд, що отримають фінансування для своїх проєктів у розмірі 50 тис. грн. Журі обиратиме ті команди, рішення яких мають найбільший вплив, є інноваційними, стійкими та залучають більше молодих людей до захисту навколишнього середовища та протидії зміні клімату.
  • Команди, що отримають фінансування, матимуть три місяці для впровадження проєктів. Протягом всього цього часу їх будуть підтримувати та консультувати ментори/ки та експерти/ки.

❗️ Важливо ❗️ Всі тренінги програми UPSHIFT відбуватимуться онлайн. Для участі у тренінгах вам потрібне буде хороше підключення до інтернету. Ви можете підключатися або з дому, або зі школи/громадського простору/будинку культури, тощо.

Реєстрація до 23:59 28 травня 2021 року за посиланням https://cutt.ly/WbCE469