Переглянули: 200
0 0
Час на читання:44 Секунд

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод»  спільно з Міністерством освіти та науки України (далі – Організатори/Виконавці) за підтримки Моторного (транспортного) страхового бюро України в рамках національного проєкту «Безпечна країна» проводять серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів та студентів профтехучилищ всеукраїнський конкурс соціальних відеоробіт «БУДЬ ПОМІТНИМ НА ДОРОЗІ» з популяризації використання світлоповертальних елементів на дорозі в темний час доби.

МЕТА КОНКУРСУ

Привернення уваги учасників дорожнього руху – пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів, власників персонального електротранспорту, дітей та молоді – до обов’язкового використання світлоповертальних елементів під час перебування/пересування по вулицях і дорогах у темний час доби. Виховання підростаючого покоління, розвиток творчих здібностей.

УЧАСНИКИ КОНКУРСУ

До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх навчальних закладів, студенти профтехучилищ. Учасники до 14 років – за наявності згоди батьків/опікунів.

УВАГА: участь у конкурсі має бути лише колективною! 

Детальніше за посиланням https://dopomogadtp.com/ua/vseukrainskyj-konkurs-videorobit-bud-pomitnym-na-dorozi/